Приклад для наслідування06 Листопада 2017р.

Ми вирішили надрукувати цей текст, оскільки такі талановиті студенти заслуговують щоб про них говорили!
Отож, цитуємо:
-"Сьогодні мав змогу взяти участь в Міжнародному науково-практичному семінарі «СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ ЕКОНОМІКИ ТА ФІНАНСІВ»�. Це був нелегкий шлях, але таки з більше ніж 200 учасників вдалося вибороти 2 місце. Хотів би подякувати науковому керівнику Надії Цигановій за допомогу та підтримку. Взагалі, хочу сказати, що коли був на першому курсі, в КНЕУ, там проводився так званий економічний турнір у вигляді дебатів. І тоді, один з суддів під час промови сказав " На виході Ви отримаєте набагато більше ніж на вході", і я добре запам'ятав ці слова. В той час я ще ставив під сумнів чи вірний напрям я обрав вступивши саме сюди, адже я не любив ні математику ні економіку, пристрасть була до іноземних мов, але лише зараз я перестав сумніватися. Я все зробив вірно, і починаю отримувати своє. Під час виступу я відчував цю насолоду і цей запал тож на цьому я не зупинюся! Ігор Ющик, студент групи КРД-301"