Презентації збірника матеріалів Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів, аспірантів і молодих учених «Інноваційні банківські технології та нові форми грошей»15 Червня 2018р.

08.06.2018 відбулась презентація збірника матеріалів   Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів, аспірантів і молодих учених   «Інноваційні банківські технології та нові форми грошей».
На заході були присутні учасники конференції, д.е.н., проф., завідувач кафедри менеджменту банківської дільяності Примостка Л.О.,представники Клубу банкірів КНЕУ,викладачі кафедри банківської справи .
Присутні мали можливість отримати сертифікати учасника конференції та збірники матеріалів конференції, що були опубліковані за сприяння д.е.н., проф.,  завідувача кафедри банківської справи Аржевітіна С.М.