III Міжнародна науково-практична конференція:"Фінансово-кредитний механізм активізації інвестиційного процесу"10 Листопада 2017р.

10.11.2017 в стінах КНЕУ проходила III Міжнародна науково-практична конференція:"Фінансово-кредитний механізм активізації інвестиційного процесу" організована кафедрою Інвестиційної діяльності ДВНЗ"Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана".

В конференції, активну участь, прийняли викладачі кафедри банківської справи, зокрема, д.е.н., проф.завідувач кафедри банківської справи Аржевітін С.М. був модератором секції №1 "Фінансово-кредитне забезпечення інвестиційної діяльності суб'єктів господараювання:проблеми та перспективи в Україні".

Колектив кафедри банківської справи висловлює щиру подяку кафедрі інвестиційної діяльності за організацію конференції на високому рівні,а також, за надану можливість долучитись до професійної, глибинної дискусії.
Вітаємо д.е.н., проф., завідувача кафедри інвестиційної діяльності Майорову Т.В. та авторський колектив з публікацією підручника " Проектне фінансування".