Велика Україна:100 років державності14 Червня 2018р.

Видавничий дім «Новий час» започаткував серію видань  «Велика Україна», в яких розповідається про знаменні історичні події в країні та її славетних громадян, які самовіддано працювали  й далі трудяться  в духовних, інтелектуальних , економічних, суспільно-політичних та інших напрямках.
 Якраз до дня народження д.е.н., проф. , завідувача кафедри банківської справи  Аржевітіна С.М.  вийшло чергове видання «Велика Україна» присвячена сучасним творцям незалежності.
Серед  людей, що вносили  і вносять всій вклад в розвиток нашої держави є і наш колега, д.е.н., проф., завідувач кафедри банківської справи .
Колектив кафедри банківської справи щиросердечно вітає Вас Станіслав Михайлович з цим досягненням!
І ще на останок, Станіслав Михайлович вітаємо Вас з днем народження! Зичимо Вам нових звершень, перемог та досягнень!!!