Вітання з днем банкіра!21 Травня 2018р.

21.05.2018 відбулось урочисте засідання кафедри банківської справи, що було приурочене дню банківського працівника.
На засідання кафедри завітав к.е.н., проф., декан факультету «Фінансів» Хлівний В.К. та привітав колектив зі святом. Кафедра банківської справи може претендувати на звання однієї з найстарших кафедр банківської справи (згідно архівних даних), оскільки перші згадки  про кафедру банківської справи датуються 1906 роком.
В цьому році колектив кафедри банківської справи завдяки дружній та плідній праці посів друге місце серед 56-ти кафедр університету, згідно  рейтингу КНЕУ.
Привітання до дня банкіра надійшли від Голови Ради НБУ, академіка НАН України Данилишина Б.М.

Від в.о. Голови комітету ВРУ по фінансовій політиці та банківській діяльності Довбенка М.В.Від в.о. Голови комітету ВРУ по фінансовій політиці та банківській діяльності Довбенка М.В.

Від президента Асоціації український банків Сугоняко О.А. та від віце-президента кредитно-банківського союзу Колесника Я.В.

Від д.е.н., проф., академіка НАН України, Директора державної установи «Інститут економіки і прогнозування НАН України» Геєць В.М.

Викладачі кафедри отримали грамоти з нагоди Дня науки та за досягнення високих успіхів  в інноваційній діяльності.