Клуб банкірів КНЕУ

24.04.2017 за ініціативи кафедри банківської справи, відбулась установча конференція центру студентського банківництва  «Банківський клуб ДВНЗ «Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана».
Під час конференції було обрано організаційний комітет клубу. Це студенти фінансово-економічного факультету: Голова оргкомітету – Ярошенко Сергій та Черняк Роман, співголовою було обрано колишню випускницю, а нині аспіранта кафедри  Стрільчук Юлію.  Також до оргкомітету включено: Орел Вікторію та Скидан Максима (студенти 2 курсу, спец. «Банківська справа»).
На засіданні було обговорено цілий ряд актуальних питань та заплановано нове засідання, що буде приурочено дню банкіра, на якому планується затвердити Положення про клуб банкірів та обговорення майбутньої вступної рекламної компанії ДВНЗ «Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана»
Довідково про «Клуб банкірів КНЕУ»:
«Банківський клуб КНЕУ»: є неформальною організацією, створений при кафедрі банківської справи ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана» для сприяння поглибленого навчання і працевлаштування найбільш талановитих і перспективних студентів.
Основною метою Проекту є створення кращих умов, сприяння та забезпечення найбільш ефективного наукового і практичного розвитку студентів, шляхом надання їм поглибленої освітньої, науково-методичної, інформаційної та практичної підготовки кафедрою банківської справи у взаємодії з банками та небанківськими фінансово-кредитними установами України.

Цільова аудиторія Проекту – активні, талановиті, креативні студенти КНЕУ (переважно, що навчаються за спец. «Банківська справа»), зацікавлені у реалізації власних ідей, стартапів та впровадженні інновацій в фінансовій і банківській сфері.

Остання редакція: 07.11.18
План роботи банківського клубу на 2017 рік