Заключне засідання наукового студентського гуртка "Гроші і кредит"11 Грудня 2017р.

Обговорення актуальних проблем монетарного регулювання та банківської діяльності

6 грудня2017 р. на кафедрі банківської справи відбулося останнє у цьому році засідання наукового студентського гуртка «Гроші та кредит» для студентів спеціалізації «Кредит» (керівник – Н.В. Циганова). Тема засідання: «Проблеми монетарного регулювання та діяльності центральних банків».Присутні студенти і викладачі з інтересом заслухали та обговорили виступи Ладчук Ольги(«Емісійна діяльність НБУ», науковий керівник доц. Баріда Н.П.), Хоміч Катерини («Заходи ФРС під час фінансової кризи 2007-09 рр.», науковий керівник ст.викл. Дмітрієв В.С.), Плігіної Аліни («Банки на ринку лізингових послуг», науковий керівник проф. Остапишин Т.П.). Особлива подяка за активну участь у обговоренні завідувачу кафедри банківської справи, проф. Аржевітіну С.М.

Кафедра банківської справи висловлює щиру подяку студентам за активну наукову роботу і сподівається на плідну співпрацю в майбутньому!