Всеукраїнський конкурс робіт талановитої молоді у сфері грошей, фінансів та банківської справи та Віртуальної економічної гри «Стратегія банку на ринку фінансових послуг». Результати.15 Травня 2018р.

Ось і добігає кінця наша спільна робота молоді у сфері грошей, фінансів та банківської справи на цьому етапі. Пройшли ваші вагання з вибору теми, ви думали над роботою, спілкувалися з науковим керівником, час на підготовку роботу та довгі очікування на результат. А саме в цей час журі перечитувало роботи по кілька разів, знову та знову дивилися на ваші цифри в Грі.
Ми мали оголосити результати вчора. Проте не наважувалися натиснути останню крапку. Вагалися. Нам сподобалися всі роботи, ми сперечалися кожного дня. Ми відкладали день, коли простимося з частиною із вас (дуже сподіваємося, що на короткий час, і ми будемо спілкуватися під час вашого н навчання у КНЕУ чи ви будите брати участь у Конкурсі (він вже буде міжнародний, доречи) чи БанкірФесті у наступному році). Але час невгамовно кличе нас поставити крапку в цьому році.
Всі точно отримають сертифікати про участь у конкурсі. Для нас важливо донести, що Конкурс та Гра – це перший крок до усвідомленого рішення про вибір майбутньої спеціальності.
З підведенням результатів Гри все максимально просто: у кого більше віртуального прибутку, у того вище реальне місце у результатах Гри:

переможці: Кравець Дмитро- I місце
                      Дунський Віктор-II місце

Гурьєва Марія-II місце
                     Самарська Діана - III місце
                     Степанченко Ірина- III місце

фіналісти: Список фіналістів та всіх хто увійшов до фіналу

Фіналісти отримують свої відзнаки про перемогу. Наукові керівники також, а навчальні заклади зможуть пишатися тим, що вчили молодь, яка займає перші місця у всій країні.
Але це не крапка. Є ті хто увійшли у фінал та будуть брати участь у Гранд-фінал:
Учасники Гранд-фіналу

Учасники Гранд-фіналу в Києві на конкурсі презентацій будуть відстоювати свої місця за тематикою своїх робіт «Банки», «Гроші зникають», «Гроші та інфляція», «Крипта», а також «Суспільство та гроші». Відкритий батл визначить остаточних переможців.
Гранд-фіналісти Конкурсу та переможці Гри 18 травня поділяться своїми враженнями про участь у нових форматах заходів Кафедри банківської справи та Банківського клубу КНЕУ, а також візьмуть участь зі своїми науковими керівниками, а також ректоратом КНЕУ, деканатом Факультету фінансів, представниками кафедр, а також науковцями та банкірами-практиками у круглому столі «Сучасні вимоги учасників освітнього процесу до змісту і якості економічної освіти».
Дякуємо за спільну роботу в межах Конкурсу та Гри. До нових зустрічей у сфері грошей, фінансів та банківської справи.
Оргкомітет Всеукраїнського конкурсу робіт талановитої молоді у сфері грошей, фінансів та банківської справи та Віртуальної економічної гри «Стратегія банку на ринку фінансових послуг»
Формуємо нову еліту Україні!