Урочисте засідання присвячене 150-ти річчю М.В. Довнар-Запольського14 Червня 2017р.

14.06.2017 колектив кафедри банківської справи провів урочисте засідання присвячене до дня народження М.В. Довнар-Запольського.
До урочистої події колективом кафедри, під керівництвом завідувача кафедри банківської справи Аржевітіна С.М., було підготовлено  цілий ряд наукових та навчальних робіт, а саме:

підручник "Кредитний менеджмент" за редакцією д.е.н., проф. Аржевітіна С.М.. Авторський колектив підручника дякує к.е.н., доц. Остапишин Т.П. за значний внесок в розробку даного підручника.

Монографія "Системна криза банківського сектору в Україні і стратегія її подолання" за редакцією д.е.н.,  проф. Аржевітіна С.М.. Особисту подяку за значний вклад в написання монографії, творчий колектив висловлює д.е.н., проф. Унковській Т.Є.

монографія "Україна та МВФ:співробітництво у монетарній сфері в умовах виходу з кризи" за редакцією д.е.н.,  проф. Аржевітіна С.М.. Особисту подяку за значний вклад в написання монографії, творчий колектив висловлює Джусу М.

Монографія" Банківське кредитування в Україні:посткризове перезавантаження"  за редакцією д.е.н.,  проф. Аржевітіна С.М.. Особисту подяку за значний вклад в написання монографії, творчий колектив висловлює к.е.н., доц. Шемет Т.С.

"Аналітичні матеріали щодо формування  основних засад грошово-кредитної політики"  за редакцією д.е.н.,  проф. Аржевітіна С.М.. Особисту подяку за значний вклад в написання аналітичної записки, творчий колектив висловлює к.е.н., доц. Заболотній Н.Г. та к.е.н., доц. Цигановій Н.В.
Всі видання присвячені до 150-ї річниці М.В. Довнар-Запольського.