Спортивні нагороди наших викладачів17 Травня 2018р.

17.05.2018 відбулось урочисте нагородження викладачів КНЕУ за спортивні досягнення. Як завжди, колектив факультету «Фінансів» має цілий ряд відзнак, а саме: команда факультету «Фінансів» посіла перше місце по волейболу- кафедру банківської справи в команді з волейболу представляв д.е.н., проф. Аржевітін С.М.; третє місце команда факультету «Фінансів» посіла з плавання-перші місця в розрізі цього виду спорту посіли викладачі кафедри банківської справи: к.е.н., доц. Охрименко І.Б. та к.е.н., доц. Чуб П.М..
Колектив кафедри банківської справи вітає спортсменів факультету «Фінансів» з спортивними перемогами та досягненнями, а особливо спортсменів кафедри банківської справи і зичить міцного здоров’я  та бадьорості духу!))