Результати всеукраїнського конкурсу робіт талановитої молоді України18 Травня 2018р.

В рамка профорієнтаційної роботи, на кафедрі банківської справи було проведено Всеукраїнський конкурс робіт талановитої молоді  для учнів старших класів та випускників коледжів.
Було також запропоновано віртуальну економічну гру «Стратегія банку на ринку фінансових послуг».
Протягом трьох місяців талановита та здібна молодь зі всієї України мала можливість спробувати себе в ролі аналітиків, експертів  та відчути на собі особливості такої професії- як банкір.
18.05.2018 в стінах КНЕУ, а саме на кафедрі банківської справи відбувся Гранд-фінал, де і проходило нагородження переможців.
Наші гості отримали цінні призи та можливість познайомитись з історією нашого вузу, а на останок була проведена екскурсія Києвом.
Хотілось відзначити, що креативність та здібність наших юних гостей вразила як викладачів так і старшокурсників нашого вузу.
Окремо відзначаємо кропітку роботу організаційного комітету конкурсу та Банківського клубу КНЕУ.
 Узагальнюючи, хотілось би сказати, що такі заходи цікаві та потрібні не тільки в рамках профорієнтаційної роботи вцілому, а й для суспільства зокрема, тому що лише спілкуючись та працюючи разом ми досягаємо успіху.

Здобутки конкурсу