Круглий стіл з банкіром-практиком Ярославом Колесником24 Листопада 2017р.

24.11.2017 на чергове засідання Клубу банкірів КНЕУ відбувся круглий стіл  з Ярославом Колесником (економіст, екс-голова банку "Форум", Віце-презедент асоціації " Український кредитно-банківський союз".). Тема круглого столу:"Банківська криза в Україні: Міфи та реалії. Погляд банкіра з середини".
На зустріч завітали  викладачі кафедри банківської справи та студенти факультету "Фінансів" спец. Банківська справа 3 та 4 курсів.

Доповідь пана Колесника викликала велику зацікавленість аудиторії і відповідно запитань. В свою чергу, Колесник Я.В. дав кілька корисних порад майбутнім банкірам.

Також на відкритому засіданні Клубу банкірів КНЕУ відбулось вручення збірника студентської науково-практичної конференції"
"Інноваційний ресурс соціально-економічного розвитку України".