Урочисте засідання кафедри29 Травня 2017р.

29.05.2017 відбулось урочисте засідання кафедри, яке було багате на приємні сюрпризи.
Декан фінансово-економічного факультету, к.е.н., проф. Хлівний В.К. завітав на засідання кафедри для привітання, оскільки значними зусиллями кафедра та її представники дослягли значних результатів, а саме:кафедра посіла 10 місце в списку по рейтингуванню, завідувач кафедри банківської справи Аржевітін С.М. увійшов в 10 професорів, що мають найвищий рейтинг по унііверситету, також грамоти отримали доценти кафедри-Баріда Н.П., Циганова Н.В.
На цьому сюрпризи не завершились, оскільки до дня банкіра було оголошено подяку від НБУ, ВРУ, АУБ цілому ряду викладачів кафедри, які своєю діяльністю здійснили значний вклад в розвиток фінансово-банківської системи.