Кращі доповіді секції «Грошово-кредитні відносини» 80-ї наукової студентської конференції ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана» «Соціально-економічні перспективи України у XXI столітті»16 Квітня 2013р.

Кращі доповіді секції «Грошово-кредитні відносини» 80-ї наукової студентської конференції ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана» «Соціально-економічні перспективи України у XXI столітті», за участі кафедри банківської справи Кредитно-економічного факультету

I місце – Шматок О.І., студентка 3-го курсу, спец. 6108/1, наук. керівник доцент Лазепко І.М.

I місце – Стрільчук Ю., студентка 3-го курсу, спец. 6108/1, наук. керівник викладач Ярова А.В.

II місце – Полякова І., студентка 3-го курсу, спец. 6108/1, наук. керівник проф. Савлук М.І.

II місце – Сьомка Г.С., Рибачук С.О., студенти 3-го курсу, спец. 6103,  наук. керівник проф. Чуб О.О.

III місце – Чумак І., студентка 3-го курсу, спец. 6108/1,  наук. керівник викладач Уткіна О.О.