Презентація збірника матеріалів науково-практичної конференції23 Травня 2016р.

23.05.2016 року, на зборах трудового колективу кафедри банківської справи відбулась урочиста презентація збірника матеріалів науково-практичної конференції " Політика НБУ щодо подолання  фінансово-економічної кризи і формування монетарних передумов розвитку економіки", що проходила в листопаді 2015 року на тереторії ДВНЗ "Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана". Організаційний комітет конференції  був предствлений  відомими науковцями та грамадськими діячами: д.е.н., проф. АржевітінС.М., к.е.н., доц. Баріда Н.П., д.е.н., проф., член-кореспондент НАН України Гриценко А.А., д.е.н. Кораблін С.О., д.е.н., проф. Савлук М.І., д.е.н., проф. Смовженко Т.С.,  керівник групи радників президента Асоціації українських банків Сиротян С.В., президент Асоціації українських банків Сугоняко О.А., д.е.н. Унковська Т.Є..
В конференції приймали участь, як представники кафедри: д.е.н., проф. Алексеєнко М.Д., к.е.н, доц. Баріда Н.П., к.е.н.,доц. Білошапка В.С., к.е.н., доц. Брегеда О.А., к.е.н., доц. Заболотна Н.Г.,  д.е.н., проф. Івасів І.Б., к.е.н., доц. Коптюх О.Г.,  к.е.н., ст. викладач Охрименко І.Б., д.е.н., проф. Савлук М.І., к.е.н., доц. Ходакевич С.І., к.е.н., доц Циганова Н.В., ст. викладач Ярова А.В, так і відомі науковці з КНЕУ: д.е.н., проф. Примостка Л.О., к.е.н., доц. Іванова Т.Г.,к.е.н., доц. Боришкевич О.Г., к.е.н., доц. Жданов В.І.
З матеріалами конференції Ви можете ознайомитися в бібілотеці КНЕУ