Про результати студентського круглого столу за секцією «Інвестиційна діяльність суб‘єктів господарювання»27 Квітня 2016р.

26 квітняв рамках щорічної 83 студентської наукової конференції «Інноваційний ресурс соціально-економічного прогресу України» кафедрою інвестиційної діяльності було організовано круглий стіл за напрямком «Інвестиційна діяльність суб‘єктів господарювання».

У роботі заходу узяли участь студенти 3-5 курсів фінансово-економічного факультету, які представили свої доповіді, що стосувались актуальних питань реалізації інвестицій в Україні та світі. Зокрема, тематика виступів була наступною:

1. Вища освіта - як перспективний об'єкт інвестування

Косташ К. А., 3 курс, спеціальність 6508

2. «Green» investments in context of global economic recession

Бричка С. М., 3 курс, спеціальність 6508

3. Перспективи інвестування в провідні галузі промисловості

Кот В. В., 3 курс, спеціальність 6508

4. Ринок девелопменту в Україні

Габзівська І. В., Марченко А. В., 3 курс, спеціальність 6508/1

Н.к. – Петренко І. П., к.е.н., старший викладач кафедри інвестиційної діяльності

5. Ринок інвестиційних послуг українських банків

Гайдим Б. В., 3 курс, спеціальність 6508/1

6. Методи фінансування старт-ап проектів в Україні

Примачик А. Р., 3 курс, спеціальність 6508/1

7. Діяльність інститутів спільного інвестування в Україні

Нестринюк Г. Я., 3 курс, спеціальність 6508/1

8. Діяльність фондових бірж в Україні

Матвієнко Л. Р., 3 курс, спеціальність 6508/1

9. Характеристика інвестиційного кредитування в Україні

Заліван Т. І., 3 курс, спеціальність 6508/1

10. Розвиток краудфандингу в Україні

Пекур О. А., 3 курс, спеціальність 6508/1

11. Потенціал венчурних компаній на інвестиційному ринку України (Презентація 11)

Цоколенко А. С., 3 курс, спеціальність 6508/1

12. Можливості офшорних зон у реалізації інвестицій

Чмерук О. М., 3 курс, спеціальність 6508/1

13. Інвестиційні привабливість молочної галузі України

Нікіфоренко І. В., 5 курс, спеціальність 8508/2

Н.к. – Нагорна О. В., к.е.н., доцент кафедри інвестиційної діяльності

14. Новітні способи фінансування стартап-проектів

Батюта А. Ю., 3 курс, спеціальність 6508

Н.к. – Власова І. В., к.е.н., доцент кафедри інвестиційної діяльності

Студенти не лише представили власні цікаві доповіді, а й разом з викладачами кафедри брали активну участь у дискусії стосовно їх змісту та проблематики.

Зі змістом презентацій доповідей учасників круглого столу можна ознайомитись вище.

За результатами виступів та обговорення викладачами кафедри інвестиційної діяльності призові місця було присуджено таким студентам:

1 місце – Косташ К. А.

2 місце – Бричка С. М. та Батюта А. Ю.

3 місце – Нестринюк Г. Я, Пекур О. А. та Нікіфоренко І. В.

Усім учасникам круглого столу були вручені почесні грамоти, а переможці були нагороджені дипломами під час урочистого засідання фінансово-кредитного факультету з приводу підбиття підсумків студентської наукової конференції, яку щороку проводить ДВНЗ «Київський національний економічний університет».

Більш детально із фотографіями засідання круглого столу можна ознайомитись тут: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=854835144646115&id=623433967786235