Програма круглого столу "Активізація інвестиційного процесу в Україні"26 Жовтня 2016р.

Запрошуємо ознайомитись із розширеною Програмою круглого столу "Активізація інвестиційного процесу в Україні", що відбудеться 1 листопада о 10:00 у конференц-залі ДВНЗ «Київський національний економічний університет ім. М. Гетьмана» за організації інвестиційного холдингу Pro Capital Group та кафедри інвестиційної діяльності фінансово-економічного факультету КНЕУ ім. В. Гетьмана. Захід приурочено до 110-ї річниці нашого університету та 20-річчя кафедри інвестиційної діяльності.

ПОРЯДОК РОБОТИ КРУГЛОГО СТОЛУ

1 листопада 2016 року – Конференц-зал

9.00 – 10.00                Реєстрація учасників круглого столу

10.00 – 13.30              Доповіді та виступи спікерів Секції 1 круглого столу

12.00 – 12.30               Кава-брейк

12.30 – 14.30              Доповіді та виступи спікерів Секції 2 круглого столу

14.30 – 15.00               Підбиття підсумків

Голова організаційного комітету:

Павленко А. Ф. –  академік Академії педагогічних наук України, заслужений діяч науки і техніки України; доктор економічних наук, професор

Організаційний комітет круглого столу

Антоніна Кутова – керуючий партнер компанії Pro Capital Investment

Олександр Соколов – генеральний директор компанії Pro-Consulting

Діана Гегкієва– маркетинг та PR-директор інвестиційного холдингу Pro CapitalGroup

Тетяна Майорова – завідувач кафедри інвестиційної діяльності, д. е. н., професор

Ірина Петренко– доцент кафедри інвестиційної діяльності, к. е. н.

Регламент роботи круглого столу:

Доповіді – до 20 хв.

Виступи – до 10 хв.

Обговорення – до 10 хв.

Теми

Спікер

Реєстрація учасників та ранкова кава

Вступне слово

Павленко А.Ф.– академік Академії педагогічних наук України, заслужений діяч науки і техніки України; доктор економічних наук, професор

9:55 - 10:00

Сесія 1. Інвестиційний клімат України. Шлях до інвестора.

Модератор: Антоніна Кутова (Pro Capital Group)

10:00 - 12:00

Інвестиційний процес в Україні: під тиском макрофінансових дисбалансів та слабкої інституційної основи

Владислав Зимовець- доктор економічних наук, старший науковий співробітник, завідувач відділу фінансів реального сектору Державної установи «Інститут економіки та прогнозування НАН України».

Трансформація інвестиційного процесу в умовах глобальних викликів

Тетяна Майорова- доктор економічних наук, професор,завідувач кафедри інвестиційної діяльності ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана».

Інституційне забезпечення підвищення гнучкості державної фінансової політики у формуванні інвестиційного клімату в Україні

Світлана Онишко- доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри фінансових ринків Університету державної фіскальної служби України.

Шляхи впровадження стратегії розвитку банківської системи, як провайдера поліпшення інвестиційного клімату в Україні

Анатолій Дробязко-кандидат економічних наук, провідний науковий співробітник ДННУ «Академія фінансового управління».

Кава- брейк

12:00 - 12:30

Сесія 2. Чи захищений іноземний інвестор в Україні. Правові аспекти.

Модератор: Маркіян Мальський  (Arzinger)

12:30 - 14:30

Аспекти міжнародної практики захисту прав інвесторів

Маркіян Мальський- Arzinger,партнер, керівник західноєвропейської філії.

Фактори ризику: що слід враховувати іноземному інвестору, інвестуючи в Україну

Марія Орлик- CMS Reich-Rohrwig Hainz, партнер.

Корпоративне управління як частина інвестиційного процесу та інструмент захисту прав інвестора

Оксана Параскева- Investor Relations Agency, партнер, голова Експертної ради з корпоративного права та управління UCMA.

Захист прав інвестора в Україні: новації національного законодавства

Дмитро Троєкуров- Правова група «Побережнюк і партнери», партнер.

Підбиття підсумків