Презентація оновленого підручника "Проектне фінансування"02 Листопада 2017р.

10 листопада рамках ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Фінансово-кредитний механізм активізації інвестиційного процесу» відбудеться презентація оновленого підручника "Проектне фінансування".

Видання підготовлене спільно із зарубіжними партнерами - Центральноєвропейською Академією Навчань та Сертифікації (CEASC) і компанією Consulting Group 2027 (м. Лодзь, Польща).

На конференції підручник представлятимуть головний редактор д.е.н., професор, завідувач кафедри інвестиційної діяльності Тетяна Володимирівна Майорова та провідний польський співавтор, очільник Фундації CEASC, досвідчений коучер та науковець, фахівець у галузі євроінтеграції Микола Володимирович Смолінський.

Запрошуємо ознайомитись зі змістом підручника "Проектне фінансування" та відвідати його презентацію, яка відбудеться 10 листопада о 10 годині у Конференц-залі КНЕУ.