Факультет фінансів

Тренінг "Фінансове моделювання в MS Excel. Створення і оцінка моделей у проектному фінансуванні"04 Березня 2017р.

     Кафедра інвестиційної діяльності спільно з Finance Modelling Agency та особисто з його керівником Дмитром Кузяком запрошує узяти участь у 8-годиному тренінгу "Фінансове моделювання в MS Excel. Створення і оцінка моделей у проектному фінансуванні".

     Захід відбудеться 7 квітня 2017 р. з 9.30 до 17.00 в ауд. 062. Кількість місць - обмежена. Реєстрація триватиме до 24 березня і є обов'язковою.

     Більше інформації та e-mail для реєстрації тут.

     За довідками звертатись на кафедру інвестиційної діяльності: ауд. 064, тел. 371-62-24. Контактна особа - Ірина Петренко.

     Наша сторінка у Facebook.

 

Про автора і викладача тренінгу

Дмитро Кузяк - випускник кафедри інвестиційної діяльності. Тривалий час працював ключовим спеціалістом з інвестиційного і фінансового аналізу в енергетичній компанії Contour Global (США). Займався постановкою управлінського обліку на Краматорській теплоелектроцентралі, управлінського та регулятивного обліку активів компанії в Східній Європі та Україні. Має сертифікати з фінансового моделювання і моделювання бізнес-процесів “EUROMONEY” (London). Працював старшим консультантом в лондонському офісі KPMGUKLtd. В даний час працює фінансовим аналітиком у WTIUKLtd.

   Практичний досвід моделювання – 10 років

Facebook:

https://www.facebook.com/pages/Finance-Modelling-Agency/131050247075240