Вітаємо викладачів кафедри інвестиційної діяльності!23 Грудня 2015р.

Наказом Міністерства освіти і науки України від 15.12.2015 № 1292 «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства щодо присудження наукових ступенів і присвоєння вчених звань від 15 грудня 2015 року» присвоєно:
- науковий ступінь доктора економічних наук доцентові кафедри інвестиційної діяльності Сергію Володимировичу Онікієнку;
- науковий ступінь кандидата економічних наук старшим викладачам кафедри інвестиційної діяльності Олені Миколаївні Мякишевській та Світлані Володимирівні Урванцевій.
Також указом Президента України № 705/2015 «Про присудження щорічних премій Президента України для молодих вчених 2015 року» відповідною премією нагороджено кандидата економічних наук, доцента кафедри інвестиційної діяльності Олександра Михайловича Дибу та кандидата економічних наук, докторанта кафедри інвестиційної діяльності Євгенію Анатоліївну Поліщук за цикл наукових праць «Небанківські фінансові установи у фінансовому забезпеченні інноваційних проектів».
Колектив кафедри інвестиційної діяльності щиро вітає свої колег із такими високими досягненнями на науковій ниві і бажає подальших успіхів та нових звершень у їхній професійній діяльності.