Відкрита лекція аналітика Horizon Capital Тетяни Вознюк24 Квітня 2018р.

23 квітня відбулась відкрита лекція аналітика Horizon Capital і нашої випускниці Тетяни Вознюк на тему "Фонди прямих інвестицій". Організаторами лекції виступили викладачі кафедри інвестиціної діяльності - Петренко І.П. та Мякишевська О.М. Захід відвідали студенти 4 та 5 курсів факультету фінансів.

Тетяна Вознюк поділилась зі студентами короткою історією свого ка'єрного росту, розповіла про зміст та специфіку роботи фондів прямих інвестицій, а також про цікаві практичні аспекти діяльності фонду Horizon Capital, у якому успішно працює аналітиком уже більше року.

Слід сказати, що виступ нашої випускниці знайшов відгук серед слухачів, про що свідчить велика кількість запитань і непідробний інтерес до даної теми з боку студентів.

Користуючись нагодою кафедра інвестиційної діяльності привітала студентів-бакалаврів із гідним виступом у ІІ турі Всеукраїнської олімпіади з "Інвестування".

Висловлюємо щиру подяку Тетяні Вознюк за чудову лекцію і очікуємо на нову зустріч. Також сподіваємось, що тема фондів прямих інвестицій стане об'єктом подальших наукових розробок викладачів кафедри та напрямом професійного інтересу наших студентів.