17 жовтня 2012 року відбулося перше засідання наукового студентського гуртка кафедри18 Жовтня 2012р.

17 жовтня 2012 року відбулося перше засідання наукового студентського гуртка кафедри банківських інвестицій, де було розглянуто модель дисконтованих дивідендів. Лекцію проводила Ірина Павлівна Петренко, викладач кафедри банківських інвестицій.

В ході заняття було розглянуто, хто створив цю модель, у яких випадках її використовувати, конкретний приклад її застосування, а також переваги та недоліки даної моделі.

З боку студентів була помічена зацікавленість до такої проблематики. Було поставлено низку уточнюючих питань, на які вони отримали відповіді.

Подібні заходи планується організовувати регулярно, де будуть розглянуті питання використання інформаційних технологій для оцінки ефективності інвестиційних проектів, управління проектами, оцінка ефективності інноваційних проектів тощо.

Тематика занять анонсується заздалегідь.

Запрошуємо до співпраці усіх бажаючих студентів!