Засідання наукового студентського гуртка кафедри інвестиційної діяльності03 Березня 2016р.

2 березня 2015 р. відбулось чергове і перше у цьому році засідання наукового студентського гуртка кафедри інвестиційної діяльності. Захід відвідали студенти 3 курсу фінансово-економічного факультету (спеціальність «Банківська справа»). Його тема, «Індивідуальні завдання: здати на «відмінно», викликала жвавий інтерес серед присутніх.
К.е.н., старший викладач Ірина Павлівна Петренко у своєму виступі розповіла, які труднощі супроводжують студентів під час виконання ними індивідуальних завдань, а також дала корисні поради, як їх подолати. У ході засідання було обговорено, як саме правильно виконувати різні види навчальних робіт, зокрема, аналітичний огляд наукових публікацій, презентацію та наукову статтю. Студентам було продемонстровано зразки якісно виконаних та відверто невдалих робіт їх попередників, що дало їм змогу виявити, яких саме помилок слід уникати.
Висловлюємо щирі сподівання, що це засідання наукового гуртка стане цінним надбанням для його відвідувачів, а його кінцевим результатом буде підвищення якості індивідуальних робіт та рівня успішності наших студентів.

Із матеріалами презентації засідання наукового студентського гуртка можна ознайомитись тут.