Вітаємо переможців І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з "Інвестування"22 Лютого 2018р.

12 лютого кафедра інвестиційної діяльності провела відбірковий тур Всеукраїнської студентської олімпіади з "Інвестування". За результатами перевірки олімпіадних завдань у ІІ турі олімпіади наш вуз представлять:

- у секції "Бакалаври": Ярошенко Сергій (КРД-401) - 1 місце; Черняк Роман (КРД-401) - 2 місце; Сич Аліна (КРД-401) - 3 місце

- у секції "Магістри": студенти 5 курсу магістерської програми "Фінансування інвестиційних проектів" Безпалий Роман (1 місце), Олійник Юлія (2 місце), Хоменко Аліна (3 місце).

Ми дякуємо усім, хто узяв участь в олімпіаді, і зичимо успіху нашим призерам у 2-му турі олімпіади, який відбудеться 19-20 квітня в Одесі на базі Одеської державної академії будівництва та архітектури.