Презентація студентських проектів в рамках дисципліни "Проектне фінансування"21 Грудня 2017р.

19 грудня відбулась презентація проектів, які в рамках вивчення дисципліни "Проектне фінансування" розробили студенти 5 курсу магістерської програми "Фінансування інвестиційних проектів". Цього року магістри вирішили звернутись до теми малого підприємництва та сфери послуг. Запропоновані проекти стосувались відкриття центру йоги, веб-студії, тату-салону та грумінг-салону. І хоча на перший погляд обрані напрямки та форми ведення бізнесу не є складними, студенти з високим рівнем відповідальності підійшли до розробки проектів, врахувавши як макропоказники, так і специфіку кожного з видів діяльності.

Наші магістри здобули неоціненний досвід, що стане їм у нагоді як під час фахової оцінки та підготовки проектів для інвесторів, так і для просування власної бізнес-ідеї.