Вітаємо з перемогою!!!23 Квітня 2018р.

На базі V.N. Karazin Kharkiv National University Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна відбувся ІІ етап Всеукраїнської Олімпіади зі спеціальності "Фінанси і кредит". Учасниками від КНЕУ стали студенти бакалаврату факультету фінансів, переможці І етапу Олімпіади:
студент 1 групи 4 курсу Іваник Дмитро Ростиславович та
студент 1 групи 3 курсу Йожиков Микита Олександрович Nik Yozhykov.
Вони увійшли у число переможців ІІ етапу та нагороджені дипломами 3 ступеня.

Олімпіада з цієї спеціальності ускладнена широкою сферою ймовірних завдань, а також стрімкими нововведеннями у сфері фінансів, тому такий результат викликає додаткову повагу.
Особливу подяку висловлюємо переможцям Олімпіади минулого року від КНЕУ - Никита Гуппал та Катерина Бобылева за консультації та досвід.
Організатори І етапу Олімпіади зі спеціальності "Фінанси і кредит" на базі КНЕУ та консультанти підготовки до ІІ етапу -викладачі кафедри фінансів Tetiana Zhyber and Marina Bilinets.