Факультет фінансів

Всеукраїнська наукова конференція студентів «Сучасні проблеми економіки та фінансів»24 Листопада 2016р.

Всеукраїнська наукова конференція студентів

«Сучасні проблеми економіки та фінансів»

      18 листопада 2016 р. одна з найавторитетніших, найвідоміших і найстаріших фінансових кафедр з особливою надією і найкращими сподіваннями відкривала в стінах нашого університету засідання одинадцятої зустрічі найталановитіших представників студентства – Всеукраїнської наукової конференції студентів «Сучасні проблеми економіки та фінансів». Подія була присвячена актуальним питанням економіки та фінансів, зосереджувалася увага на фіскальних інструментах протидії найбільш вагомим глобальним ризикам та були окреслені ринкові фінансові інструменти боротьби з екологічними, соціальними та економічними викликами, якінаразі є головними пріоритетами фінансової політики України та її внутрішніх комплексних соціально-економічних та політичних трансформацій.

 

Описание: C:\\\\\\\\\\\\\\\\Users\\\\\\\\\\\\\\\\Ann\\\\\\\\\\\\\\\\Desktop\\\\\\\\\\\\\\\\VAIO\\\\\\\\\\\\\\\\Рабочий стол\\\\\\\\\\\\\\\\Конференция 2015\\\\\\\\\\\\\\\\Конференція 2017\\\\\\\\\\\\\\\\Студ_Конференція 2016\\\\\\\\\\\\\\\\IMG_8643.JPG

 

Організаційний комітет конференції висловлює щиру вдячність шанованим гостям та слухачам конференції. Вітальне слово  було надане професорам закордонних провідних економічних вузів (доктору, професору, директору Департаменту ІІІ: регіональний розвиток та фінансова політика Інституту праці та економіки Університету м. Бремен (Німеччина) Aндре Хайнеманну та  доктору, професору, координатору з контактів зі Сіхдною Європою Економічного Університету із Вроцлава (Польща) Іоанні Кочар). В ході роботи конференції учасники обговорити результати своїх досліджень щодо економічних та фінансових реалій України, представити нові ідеї, оригінальні підходи, нестандартні висновки, нове бачення проблем і перспектив, ризиків та загроз розвитку вітчизняної економіки.

Описание: C:\\\\\\\\\\\\\\\\Users\\\\\\\\\\\\\\\\Ann\\\\\\\\\\\\\\\\Desktop\\\\\\\\\\\\\\\\VAIO\\\\\\\\\\\\\\\\Рабочий стол\\\\\\\\\\\\\\\\Конференция 2015\\\\\\\\\\\\\\\\Конференція 2017\\\\\\\\\\\\\\\\Студ_Конференція 2016\\\\\\\\\\\\\\\\IMG_8644.JPGОписание: C:\\\\\\\\\\\\\\\\Users\\\\\\\\\\\\\\\\Ann\\\\\\\\\\\\\\\\Desktop\\\\\\\\\\\\\\\\VAIO\\\\\\\\\\\\\\\\Рабочий стол\\\\\\\\\\\\\\\\Конференция 2015\\\\\\\\\\\\\\\\Конференція 2017\\\\\\\\\\\\\\\\Студ_Конференція 2016\\\\\\\\\\\\\\\\IMG_8650.JPG

 

Вітаємо переможців даного заходу та зичимо творчого натхнення, інноваційних поглядів та великого професійного розвитку. Сподіваємося на майбутню плідну співпрацю!

Грамоти

Прізвище, ім`я

Курс та факультет

За І місце

 

Горностай Карина

3 курс МЕіМ

Самсонов Володимир

4 курс ФЕФ

Солдатенко Наталія

3 курс МЕіМ

Підлубна Христина

3 курс МЕіМ

За ІІ місце

Галушко Валентин

3 курс МЕіМ

Маркуц Владислав

3 курс МЕіМ

Костьович Анна

3 курс МЕіМ

Лялевич Юлія

3 курс МЕіМ

Сухомлин Богдан

3 курс МЕіМ

Павлюк Роман

3 курс МЕіМ

За ІІІ місце

 

Петренко Вадим

3 курс МЕіМ

Полелюк Тетяна

4 курс ФЕФ

Маланюк Ростислав

3 курс МЕіМ