ІННОВАЦІЙНИЙ ІВЕНТ «Блокчейн технології у розвитку корпоративних фінансів»06 Листопада 2017р.

ІННОВАЦІЙНИЙ ІВЕНТ «Блокчейн технології

у розвитку корпоративних фінансів»

2 листопада 2017 року  кафедрою  корпоративних фінансів та контролінгу ДВНЗ "Київський національний економічний університет  імені В. Гетьмана" було організовано інновацій івент «Блокчейн технології у розвитку корпоративних фінансів».

Запрошені учасники інноваційного івенту :

Манюта Олег. Віце-президент консалтингового об’єднання «ІГОЛАН» (Київ, Україна), доктор права Каліфорнійського університету (Phd in Law), адвокат, аудитор, керуючий активами, трастами, фондами, ризик-менеджер, антикризовий керівник, банкір, фінансист, науковий редактор, меценат.

Сергій Бондаренко. Старший менеджер, керівник групи «Технології та інтеграція» в департаменті консалтингу компанії "Deloitte", член ISACA з 2008 року, а також сертифікований аудитор ІТ (CISA). Сергій має багатий досвід керування проектами з ІТ-аудиту, розробки архітектури підприємств, розробки ІТ-стратегій та довгострокових планів розвитку, гармонізації відносин між підрозділами ІТ та бізнесом, впровадження систем електронного документообігу та розробки програмного забезпечення тощо.

Віктор Єлізаров.  Аналітик TaaS Fund,  першого токенізованого інвестиційного фонду закритого типу, спрямованого на ринок блокчейн технологій, студент англомовної магістерської програми «Фінансовий менеджмент у сфері бізнесу»

Під час інноваційного заходу були розкриті фундаментальні основи блокчейн технологій та першої криптовалюти Біткоін як унікального технічного та інноваційного монетарного явища. Були обговорені первинні засади законодавчої регуляції створення та обігу криптовалют та нової категорії активів - токену. Була визначена сутність нового способу залучення коштів для підприємств, зокрема тих, що діють в сфері блокчейн технологій - ICO, та описані основні сучасні підходи до аналізу стартапів, що залучають кошти через випуск власної криптовалюти. В ході роботи були детально визначені характеристики ринку криптовалют та причинно-наслідкові зв'язки в його діяльності.