Спонсорська допомога від Ostendorf Kunststoffe01 Липня 2016р.

Днями, компанія Ostendorf Kunststoffe (Німеччина), з якою кафедра має давні партнерські відносини надала спонсорську допомогу у вигляді міні-бібліотечки, яка складається  із найбільш витребуваних сучасних книг за профілем корпоративних фінансів і контролінгу. Наданий набір літератури  не завжди є у розпорядженні відповідних кафедр навіть у німецьких університетах.

Нагадаємо, що компанія Ostendorf Kunststoffe вважається одним із провідних постачальників каналізаційних систем в Європі, у тому числі в Україні. На підприємстві досить ефективно працюють служби фінансового менеджменту та контролінгу. Налагоджена фінансова робота у компанії створює можливості для отримання стартового досвіду для молодих фахівців. Відтак, багато студентів, що навчалися на магістерській програмі «Фінансовий контролінг» мали за честь пройти практику саме на цьому підприємстві у м. Vechta.

Дякуємо керівництву компанії, зокрема Zinaida Ostendorf та Heinrich Ostendorf за співпрацю та допомогу !