Міністерство інфраструктури відкриває двері амбіційним молодим спеціалістам для проходження стажування11 Червня 2015р.

Icebreakers wanted for the Government!

Ми пропонуємо купу цікавої роботи державного значення full-time до 31 серпня

Це можна назвати волонтерством, але насправді це – неймовірна можливість застосувати свої вміння на найвищому рівні та унікальний шанс отримати практичні навички від спеціалістів найвищого класу

Від вас:

4-5 рік навчання

Середній бал – не нижче 4,6 (за старою системою)

Напрям освіти не має принципового значення, але юридична або економічна спрямованість вітається

Структуроване аналітичне мислення

Рівень знань англійської мови – pre-advanced і вище

Рівень знань програм Exсel і PowerPoint – просунутий користувач і вище

Досвід роботи не обов'язковий

Від нас:

Практика за 5-ма напрямками роботи на вибір: юридичний, фінансовий, IT, державні закупівлі, менеджмент.

Круті куратори напрямків від спільного проекту Міжнародного інституту менеджменту (МІМ-Київ) і Гаріка Корогодського GenerationUA та Міністерства інфраструктури: Роман Хміль (GlobalLogic, Ciklum), Олексій Соболєв (Non-executive director CFA Ukraine), Юрій Гвоздєв (MBA Steinbeis University Berlin)

Перший заступник Міністра Володимир Шульмейстер в якості координатора програми стажування

Комфортний офіс у центрі міста

Ми чекаємо на ваші резюме та мотиваційні есе до 20 червня на скриньку student@mtu.gov.ua.

Лише 30 найкращих в кінці літа зможуть похвалитися роботою на Уряд України.