Підсумки І Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції студентів, аспірантів та молодих вчених19 Січня 2018р.

22 листопада 2017 року на базі кафедри корпоративних фінансів і контролінгу ДВНЗ "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана" (м. Київ) відбулася І Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених "Сучасні інструменти управління корпоративними фінансами" при співпраці з кфедрою фінансів Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця (м. Харків) та кафедрою фінансів суб'єктів господарювання і страхування Тернопільського національного економічного університету (м. Тернопіль).

Конференція спрямована на розвиток науково-практичних розробок у сфері інноваційного розвитку корпоративних фінансів і контролінгу та визначення основних напрямків  імплементації інноваційних інструментів корпоративних фінансів. В рамках конференції було визначено ключові тренди та виклики, які постають перед корпоративними фінансами: охарактеризовано новітні інструменти фінансування корпоративного сектору; визначено важливість врахування біхевіористичних аспектів при управлінні підприємством; обгрунтовано методики оцінки вартості бізнесу та моделі впровадження вартісно-орієнтованого управління на сучасних підприємствах; наголошено, що запровадження системи фінансового контролінгу в діяльність підприємст є ключовим напрямрм розвитку бізнесу; визначено основні методи та моделі антикризового управління корпоративними фінансами.

Кількість учасників конференції склала 175 осіб, у тому числі іногородніх - 43, з них закордонних - 1.

Основними ВНЗ, які прийняли участь стали ДВНЗ "КНЕУ імені Вадима Гетьмана", Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця, Тернопільський національний економічний університет, Університет митної справи та фінансів (м. Дніпро), Криворізький економічний інститут ДВНЗ "КНЕУ імені Вадима Гетьмана", Львівський національний університет імені Івана Франка, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Київський національний торговельно-економічний університет, Полтавський національний технічний університет ім. Ю. Кондратюка, Вінницький кооперативний інститут, Сумський державний університет, Хмельницький економічний університет, Національна металургійна академія України та Cracow University of Economics.

Дослідження та результати І Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених "Сучасні інструменти управління корпоративними фінансами" справили посильний внесок у інтегрування науки і практики у сфері корпораттивних фінасів та контролінгу.

За результатами І Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених №сучасні інструменти управління корпоративними фінансами" випущено електронну збірку тез.

І Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «Сучасні інструменти управління корпоративними фінансами»