Новини кафедри

• 11 Травня 2018

Магістерська програма "Фінансові технології та інновації"

Запрошуємо на магістерську програму "Фінансові технології та інновації"!
  • 12 Липня 2016

Конференція "Фінансові механізми забезпечення розвитку економіки України в сучасних умовах"

15 квітня 2016 року кафедрою фінансових ринків та кафедрою фінансів КНЕУ ім. В. Гетьмана було проведено конференцію на тему "Фінансові механізми забезпечення розвитку економіки України в сучасних умовах".
  • 19 Січня 2016

Попередній захист (заочна форма навчання)

25 січня о 13.00 в 054 аудиторії відбудеться попередній захист магістерських дипломних робіт студентів заочної форми навчання.
  • 26 Листопада 2015

Науковий семінар "Інноваційні фінансові інструменти"

25 листопада 2015 року колективом кафедри був проведений науковий семінар на тему "Інноваційні фінансові інструменти". Із доповідями виступили завідувач кафедри к.е.н., проф. Гапонюк М. А., к.е.н., доцент Радзієвська В. М., к.е.н., доцент Парандій О. В.Основна увага була приділена новим для вітчизняного ринку фінансовим інструментам, серед яких передусім потрібно виділити валютні ф’ючерси. Було розглянуто перспективи використання товарних сільськогосподарських та енергетичних деривативів, а також можливості торгівлі квотами на викиди. Жваву дискусію викликало обговорення розроблених НКЦПФР законопроектів щодо регульованих ринків (№3498, 3499, 3500)
  • 11 Вересня 2015