Міждисциплінарний міжкафедральний семінар за темою «Інноваційні технології формування мовнокомунікативної культури»17 Березня 2015р.

15 січня 2015 р. мовні кафедри університету провели міждисциплінарний міжкафедральний семінар за темою «Інноваційні технології формування мовнокомунікативної культури».

У семінарі взяли участь викладачі кафедри іноземних мов: кафедри іноземних мов фінансово-економічного факультету, кафедри німецької мови, кафедри української мови та літератури факультету міжнародної економіки і менеджменту; кафедри іноземних мов факультету управління персоналом та маркетингу, а також представники Інституту англомовних програм та Pearson Education in Ukraine.

Такий формат міждисциплінарного і міжкафедрального співробітництва дає змогу обмінятися думками з актуальних проблем лінгвістичних досліджень фахівцям-філологам, які працюють в економічному ВНЗ, і, без сумніву, сприяє підвищенню ефективності мовної підготовки студентів та аспірантів.