Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук19 Жовтня 2013р.

Конкурс проводиться МОНМС України щорічно з метою підтримки обдарованої студентської молоді, створення умов для її творчого зростання, активізації науково-дослідної роботи студентів у вищих навчальних закладах.

На конкурс подаються самостійно підготовлені наукові роботи студентів або студентських колективів (не більше 2 осіб) з актуальних проблем у галузі банківської справи, які мають наукове та прикладне значення.

Конкурс проводиться у два тури:

• І тур у вищих навчальних закладах ІІІ – ІV рівнів акредитації (у жовтні – грудні 2013 року);
  • ІІ тур – у базових вищих навчальних закладах (у січні – березні 2014 року). Для спеціальності "Банківська справа" базовим є Харківський інститут банківської справи Університету банківської справи Національного банку України.

Студенти, які бажають прийняти учать у конкурсі (по профілю «банківська справа» або «фінанси, грошовий обіг та кредит», Перший тур), повинні до 01 грудня 2013 року подати на кафедру менеджменту банківської діяльності (відповідальний – доцент Нікітін А.В.) відповідно оформлену роботу. Наукова робота повинна відображати наслідки дослідження одного або груп актуальних питань, які стосуються банківської проблематики. Необхідно погодити тему дослідження із науковим керівником (з числа викладачів кафедри), який здійснюватиме керівництво шляхом консультування стосовно змісту й оформлення роботи.