ХІІ Санкт-Петербурзький відкритий конкурс ім. професора В.М.Веніамінова на кращу студентську наукову роботу з економіки, управління та інформатики в економічній сфері18 Жовтня 2013р.

Шановні студенти!

Запрошуємо Вас взяти участь у

ХІІ Санкт-Петербурзькому відкритому конкурсі ім. професора В.М.Веніамінова на кращу студентську наукову роботу з економіки, управління та інформатики в економічній сфері

Конкурс організовано Комітетом з науки і вищої школи Уряду Санкт-Петербурга, Міжнародною академією наук вищої школи і АНО ВПО «Міжнародний банківський інститут»

Конкурс проводиться в період з 05.04.2013р. по 24.01.2014р. за напрямами:

1. Економічна теорія: актуальні питання;
  2.  Фінанси:проблеми і їх вирішення;
  3. Кредитно-банківська система в умовах фінансової глобалізації;
  4. Бухгалтерський облік, аналіз і аудит;
  5. Соціальне, адміністративно-територіальне і виробниче управління. Менеджмент;
  6. Методи прикладної математики і економетрики;
  7. Інформаційні технології в економіці, бізнесі і інноваційній діяльності;

Роботи представляються на російській, англійській, французькій та німецькій мовах з 5 квітня по 8 грудня 2013 року.

За результатами конкурсу планується міська виставка кращих робіт, випуск тематичного номера студентського наукового журналу «Вісник ЕНОС», нагородження переможців дипломами і цінними подарунками. Кращі роботи будуть рекомендовані до включення у міські та всеросійські проекти та програми, а також рекомендовані до публікації у наукових журналах.

Дізнатися про умови конкурсу більш докладно