Стажування студентів вищих навчальних закладів України в Національному банку України21 Лютого 2017р.

Національний банк України запрошує на стажування студентів старших курсів вищих навчальних закладів України фінансово-економічних, ІТ-спеціальностей, лінгвістів (англійська мова)

Документи для відбору:

- резюме студентів з інформацією щодо бажаного напряму стажування;

- есе на тему «Моє стажування в НБУ» або «Чому я зупинив свій вибір саме на НБУ?»

Етапи відбору: - розгляд/опрацювання поданих документів - проведення інтерв'ю/співбесіди зі студентами

Критерії відбору студентів для проходження стажування в Національному банку України

• Досягнення у науково-дослідній роботі (перемоги у конкурсах студентських наукових робіт, олімпіадах, участь у наукових конференціях тощо)
  • Відкритість до змін, активна життєва позиція, робота у студентському самоврядуванні тощо