Вітаємо Шевчука В.В. із захистом дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук10 Листопада 2017р.

Колектив кафедри менеджменту банківської діяльності, вітає Шевчука Володимира Володимировача, з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук.

09 листопада 2017 року на засіданні спеціалізованої вченої ради Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, Д. 26.006.04, здобувачем кафедри Шевчуком В.В., було захищено дисертацію на тему: "Монетарні інструменти забезпечення фінансової стабільності банківської системи".

Дисертаційна робота виконана відповідно до плану науково-дослідних робіт кафедри менеджменту банківської діяльності ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», як складова частина науково-дослідної теми «Удосконалення механізмів регулювання та управління діяльністю кредитних установ в умовах циклічного розвитку економіки» (державний реєстраційний номер 0112U002957).

Колектив кафедри менеджменту банківської діяльності зичить творчої наснаги та нових наукових звершень!