Захист магістерських дипломних робіт по програмі "Управління банківським бізнесом" студентами заочної форми навчання27 Вересня 2017р.

До уваги студентів заочної форми навчання! 10 та 11 жовтня 2017 року, відбудеться захист магістерських дипломних робіт по програмі "Управління банківським бізнесом".

Вівторок 10.10

Середа 11.10

14-40 - 18-30

Захист дипломних робіт ДП

КУБ-703з   3 корпус аудиторія 083

Голова екзаменаційної комісії №10
Хлівний В.К.- к.е.н., професор кафедри фінансів, декан ФЕФ
 Комісія по захисту МДР у складі:
Примостка Л.О. - д.е.н., професор, керівник програми " Управління банківським бізнесом", завідувач кафедри менеджменту банківської діяльності;
Краснова І.В. - к.е.н.,  доцент, професор кафедри менеджменту банківської діяльності;
Нікітін А.В. - к.е.н.,  доцент, доцент кафедри менеджменту банківської діяльності
 Зовнішній експерт:
Береславська О. І. - д.е.н., професор, завідувач кафедри банківської справи та фінансового моніторінгу Університету ДФС України.