ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Страховий ринок України в умовах фінансової глобалізації»26 Січня 2014р.

10 квітня 2014 року запрошуємо Вас
взяти участь у роботі ІІ Міжнародної науково-практичної конференції
«Страховий ринок України в умовах фінансової глобалізації»,
яка відбудеться у ДВНЗ «Київський національний економічний університет
імені Вадима Гетьмана» (м. Київ)

Робочі мови конференції:
українська, російська, англійська.

Тематичні напрями роботи конференції:

1. Сучасні тенденції розвитку світового ринку страхування та їх вплив на страхові ринки країн з трансформаційними економіками.
2. Перспективні напрями розвитку національних страхових ринків у посткризовий період.
3. Державне регулювання ринків фінансових послуг у контексті глобалізаційних проявів: досвід України та зарубіжних країн.
4. Роль страхування в стабілізації національної економіки та забезпеченні соціального захисту громадян.
5. Підвищення ефективності взаємодії між страховим, банківським та іншими сегментами ринку фінансових послуг в умовах економічної нестабільності.
6. Поліпшення якості наукового та кадрового забезпечення страхової галузі в сучасних умовах.

Місце проведення: Державний вищий навчальний заклад «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», м. Київ, проспект Перемоги 54/1, Конференц-зал (ст. метро «Шулявська»).