Участь кафедри страхування у засіданні науково-експертного круглого столу «Майбутнє українських пенсіонерів. Накопичення чи проїдання?»20 Листопада 2015р.

За запрошенням Української федерації убезпечення 20 листопада 2015р.кафедра страхування КНЕУ (в особі завідувача кафедри, д.е.н., професора О.Гаманкової, доцента кафедри страхування, к.е.н. О.Димніч, асистента кафедри страхування В.Демченко) взяла участь у засіданні науково-експертногокруглого столу «Майбутнє українських пенсіонерів. Накопичення чи проїдання?», організованому Інститутомсуспільно-економічних досліджень, Реанімаційним Пакетом Реформ, Українською федерацією убезпечення.

Під час круглого столу з обговорювалися доповіді спікерів – Г.Третякової –  головного менеджеру групи «Пенсійна реформа» РПР, М.Онуфрик – експерту з питань соціальної політики Інституту суспільно-економічних досліджень -  щодо удосконалення проекту Закону України №2767 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов'язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій» після його приняття у першому читанні.