Резульnати ІІ-го етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Cтрахова справа»17 Квітня 2014р.

10-12 квітня 2014 року в Житомирському технологічному університеті відбувся ІІ етап  Всеукраїнської студентської олімпіади по страхуванню. П’ятдесят студентів з різних областей України виборювали свою першість. Від КНЕУ приймали активну участь в другому етапі олімпіади студентки 4 курсу ФЕФ Шеремета Катерина (4 група)  і Петроченко Ганна (16 група). Вітаємо Петроченко Ганну з нагородою «За оригінальне виконання творчого завдання».

Корисним  було ознайомлення з Житомирським технологічним університетом і з самим містом. Дуже цікавою виявилася і екскурсійна програма для студентів, організованою університетом. Це відвідування музею космонавтики, а також загальновідомого підприємства по виготовленню морозива «Рудь».