Четвертий інтелектуальний турнір «Що? Де? Коли?» з Борисом Бурдою в КНЕУ17 Квітня 2015р.

Страховий клуб кафедри страхування Київського національного університету імені Вадима Гетьмана  15 квітня 2015 року провів Четвертий щорічний інтелектуальний турнір «Що? Де? Коли?» з Борисом Бурдою.

Перед початком гри ведучий студентської страхової ліги «Що? Де? Коли?», старший викладач кафедри страхування КНЕУ ім. В. Гетьмана Володимир Веретнов представив Бориса Бурду гравцям. Особливістю цього турніру було те, що Борис Бурда знаходився у себе дома в Одесі, та через скайп вів гру, задавав питання та давав правильні відповіді на них з великого екрану 419 аудиторії.

В турнірі взяло участь 14 команд (на 6 команд менше, ніж в минулому році!). Страховий клуб докладає максимально зусиль для того, щоб зацікавити майбутніх спеціалістів поглиблювати свої знання у сфері страхування. Щороку збільшується чисельність студентів, які прагнуть перевірити та покращити свої знання, а також учасниками  турніру є провідні спеціалісти: генеральний директор Української федерації убезпечення Галина Третьякова, співробітники  страхових компаній (СК «Провідна», CК «Стройполіс», СК «Сузірья», СК «Alico MetLife»,  фінансового холдингу «OVB Holding AG»), страхувальників – власників та керівників суб’єктів господарювання (ПП «Діджитрон Україна», ТОВ «Голд логістик», ТОВ «Нанотехнології і наноматеріали») та викладачі провідних університетів країн (зокрема, Київського національного університету імені Тараса Григоровича Шевченка, Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, Київського національного торгово-економічного університету).

Традиційно гра складалась з 2 турів по 15 запитань.

Команда «Страхолюди» з капітаном В’ячеславом Черняховським втретє стає переможцем турніру «Що? Де? Коли?» з Борисом Бурдою.

Друге місце зайняли команда “Сьоме небо” (КНЕУ) з капітаном Олегом Усовим збірна викладів і випускників.  Третє місце посіла  команда “Пінгвіни” збірна студентів КНЕУ, КНУ, капітан Дмитро Полешко. Із вдалим дебютом можна привітати команду студентів 4 курсу ФЕФ “Сосіска  в тесті” на чолі з капітаном Микитою Боярчуком.

В перерві між турами  від партнеру турніру фінансового холдингу «OVB All finance»,  було розіграно корисні книжки з ефективного фінансового управління,  саморозвитку, ділові щоденники. Також команда переможець отримала  призи від цього. Інший партнер турніру Тренингова компанія “UP Club” нагородила команду  студентів переможців сертифікатами на відвідання 10 годинного інтенсивного навчання зі страхування.

Страховий клуб КНЕУ щиро дякує всім капітанам, учасникам та партнерам за участь у грі, а також співробітників відділу технічного забезпечення КНЕУ за підтримку та вдале проведення ткрніру!

До зустрічі на Пятому  щорічному інтелектуальному турнірі «Що? Де? Коли?  з Борисом Бурдою» в наступному році!