Кафедра страхування щиро вітає студентів-переможців і вдячна СК «АХА Страхування» за співпрацю!10 Жовтня 2014р.

Переможцями бізнес-гри «START@AXA» стали студенти Іщук Іванна, Кравінський Юрій, Тихонович Олена, Хаменко Ксенія. Всі студенти-переможці одержали від СК «АХА Страхування» книгу Стивена Р. Кови «7 навичок високоефективних людей», сертифікати, що надають право на отримання єдиноразової стипендії та запрошення на проходження переддипломної практики. Переможці бізнес-гри в цей момент проходять практику в таких підрозділах СК «АХА Страхування»: департамент партнерських і банківських продажів, департамент урегулювання збитків, департамент маркетингу й комунікацій і департамент андерайтингу і продукт-менеджменту. Студенти поділитися своїми першими враженнями про проект і про перші дні роботи в СК «АХА Страхування» :

Нагородження Тихонович Олени,
Департамент маркетингу і коммунікацій

«Від перших днів практики я одержала найкращі враження. Практика в АХА поєднує в собі одержання досвіду, дружний колектив і тепла атмосфера в офісі. Я приходжу сюди з радістю. Щодня я вчуся чомусь новому, не виконую рутинну роботу. Я почуваю себе частиною команди.»

Нагородження Іщук Іванни,
Департамент урегулировання збитків

Презентація основних досягнень компанії, діалог зі студентами, відеоматеріали, ігри, запитання/відповіді – все дуже продумане і комбіноване. Відразу ж відчула себе частинкою цього чудового й дружнього колективу»
«Перше враження про АХА в мене з'явилося ще до Вашого приходу в університет: коли нам сказали, що представники від АХА прийдуть до нас із презентацією і виберуть тих студентів, які будуть проходити в них практику. Це було свідченням зацікавленості АХА в співпраці з університетом і, у першу чергу, зі студентами. Було зрозуміло, що тут нас навчать багато чому за цих 7 місяців, тут буде цікаво проходити практику.
Враження від презентації лише найкращі!!! Такий неформальний ігровий підхід до справи дуже цікавий і, як виявилося, результативний.

Нагородження Кравинського Юрія,
Департамент андеррайтингу і продукт-менеджменту
«Практика в АХА мене зацікавила тим, що це одна з провідних страхових компаній в Україні, а бренд АХА займає 1 місце серед страхових брендів світу. А це значить, що вона надасть можливість отримати досвід роботи в компанії світового рівня, перейняти навички висококласних спеціалістів та зробити свій внесок у розвиток компанії»

Нагородження Хаменко Ксенії,
Департамент партнерських и банковських продажів
«Чому саме АХА? Все дуже просто, якщо лідер українського страхового ринку дає тобі шанс одержати величенний досвід у сфері страхування, дає можливість навчитися якісної роботи й, що саме головне, ефективної, - потрібно погоджуватися, що я й зробила. Мене зацікавило ще й те, що АХА –міжнародна страхова група, представники якої захотіли нас відвідати, розповісти про себе. АХА показала, що готова нас навчити всьому, що потрібно для розумного старту у страхуванні. Я хочу від практики одержати тільки краще, що в цей момент дає мені АХА.»