Міжнародна студентська олімпіада зі страхування25 Грудня 2013р.

В Фінансовому університеті при Уряді Російської Федерації (м.Москва) 20-25 грудня 2013 р. відбувся фінал Міжнародної студентської олімпіади зі страхування, в якому взяли участь студенти та викладачі 18 вищих навчальних закладів з 5 країн. Кафедра страхування КНЕУ гідно представила на Олімпіаді нашу країну та наш Університет. Студентка магістратури фінансово-економічного факультету КНЕУ Мельник Анастасія посіла друге місце в індивідуальному заліку і отримала Диплом ІІ ступеню та Грамоту Фінансового університету при Уряді Російської Федерації.

Щиро вітаємо Анастасію з прекрасною перемогою і бажаємо їй успіхів у навчанні та майбутній кар'єрі! Вітаємо доцента кафедри страхування Олену Володимирівну Мурашко і старшого викладача кафедри страхування Ольгу Володимирівну Димніч, які підготували до Олімпіади нашу переможницю!

Джерело: http://www.fa.ru/news/Pages/2013-12-18-final-mezhdunarodnoy-studencheskoy-olimpiady-po-strahovaniyu.aspx