ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Інноваційні напрямки розвитку страхового ринку України»02 Березня 2016р.

19 квітня 2016 року запрошуємо Вас

взяти участь у роботі ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції

«Інноваційні напрямки розвитку страхового ринку України»

яка відбудеться у ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» (м. Київ)

Робочі мови конференції:

українська, російська, англійська.

Тематичні напрями роботи конференції:

1.   Сучасні тенденції розвитку світового ринку страхування та їх вплив на страхові ринки країн з трансформаційними економіками.

2.   Перспективні напрями розвитку національних страхових ринків у посткризовий період.

3.   Державне регулювання ринків фінансових послуг у контексті глобалізаційних проявів: досвід України та зарубіжних країн.

4.   Роль страхування в стабілізації національної економіки та забезпеченні соціального захисту громадян.

5.   Підвищення ефективності взаємодії між страховим, банківським та іншими сегментами ринку фінансових послуг в умовах економічної нестабільності.

6.   Поліпшення якості наукового та кадрового забезпечення страхової галузі в сучасних умовах.

Місце проведення: Державний вищий навчальний заклад «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», м. Київ, проспект Перемоги 54/1, Конференц-зал (ст. метро «Шулявська»).