На кафедрі страхування відбулися збори студентів щодо проходження переддипломної практики02 Лютого 2018р.

23 січня 2018 року кафедра страхування провела збори студентів щодо проходження  переддипломної практики у страхових компаніях та підготовки магістерської дипломної роботи.

Модератор заходу - завідувач кафедри д.е.н., проф. Гаманкова О.О.

Присутніми на цьому заході були також наукові керівники практикантів – викладачі кафедри к.е.н., доценти А.Л. Баранов, О.В. Баранова, О.В. Димніч, О.Д.Колотило, Т.Д.Кривошлик, О.В. Мурашко, Т.І. Стецюк, К.В.Третяк.

Збори  розпочалися з вступного слова завідувача кафедри страхування Гаманкової О.О., яка розповіла присутнім про концепцію, цілі та завдання переддипломної практики студентів, які навчаються за магістерською програмою «Страховий менеджмент». О.О. Гаманкова наголосила на тому, що студенти будуть проходити переддипломну практику в страхових компаніях, які є лідерами страхового ринку України.

На зборах виступила к.е.н., доцент кафедри Кривошлик Т.Д., яка звернула увагу студентів на окремі актуальні питання проведення і підведення підсумків переддипломної практики та підготовки магістерських дипломних робіт.

Після завершення програми зборів відбулось вільне спілкування студентів з науковими керівниками – викладачами кафедри страхування.

Колектив кафедри страхування бажає успіхів нашим студентам-магістрам і щиро сподівається, що успішне проходження практики дозволить їм отримати своє перше робоче місце за обраною спеціальністю!