Відбувся II студентський науковий семінар зі страхування05 Квітня 2012р.

13-14 березня 2012 р. Страховий клуб кафедри страхування КНЕУ провів ІІ  студентській науковий семінар з проблем якості страхових та перестрахових послуг. В семінарі взяло участь 65 студентів, з  них 40 осіб - в якості доповідачів, 21особа - в якості авторів наукових статей.

В числі активістів  – студенти  ІУ курсу фінансово-економічного факультету КНЕУ:

1. Годимчук Євгенія;
  2. Кравченко Ганна;
  3. Михайленко Ганна;
  4. Полякова Катерина;
  5. Пономаренко Олексій;
  6. Сененко Аліна;
  7. Чернигевич Ольга;
  8. Чех Олександр.

Семінар відкрив керівник Страхового клубу, ст. викладач кафедри страхування Веретнов В.І.

Учасників семінару привітала завідувач кафедри страхування,  д.е.н., професор Гаманкова О.О.

З цікавою доповіддю, присвяченою проблемам управління якістю страхової діяльності перед учасниками семінару виступив Директор Центру бізнес-стратегій «Перспектива», бізнес-тренер, к.е.н., доцент кафедри страхування Нечипоренко В.І.

Учасники  семінару - автори оригінальних і цікавих наукових статей (http://www.klubok.net/category4.html)  за активну участь в науково-дослідній роботі студентів КНЕУ отримали подяки від Наукового студентського товариства КНЕУ, матеріальне заохочення від Профкому студентів та аспірантів КНЕУ, книги від організаторів та спонсорів семінару  з побажаннями подальших успіхів у навчальній та науковій діяльності.

Відгук
про участь у семінарах із соціального страхування та страхових послуг

Для кожної активної молодої людини дуже важливим є наявність можливостей для самореалізації, зростання та розвитку. В стінах університету ми, студенти, проводимо щонайменше 4 роки свого життя, здобуваючи вищу освіту, намагаємось отримати якнайбільше знань, навичок та вмінь для нашої майбутньої професійної діяльності. Тому одним з основних завдань університету є забезпечити студентам широкі можливості для гармонійного розвитку, пізнання себе та свого потенціалу. Саме одними із таких ефективних засобів стали наукові семінари, проведені за ініціативи кафедри страхування.

Скажу вам відверто, участь у цих наукових заходах, по перше, дала прекрасну можливість нам, студентам, проявити себе, зрозуміти свої слабкі та сильні сторони. Повірте, теми наукових семінарів не були легкими: варіант роботи: «Загуглив-Скачав-Здав» не проходив, потрібно було опрацювати багато наукових джерел, творчо підійти до вирішення поставленої задачі.

По друге, наукові семінари дали змогу у форматі дискусії розглянути ключові проблеми страхування в Україні. Часом буває ми, студенти, скаржимось, що на лекціях та семінарах занадто багато теорії -  повірте, під час проведення цих двох наукових семінарів було дуже багато цікавих доповідей, думок; теми, висвітлені в ході проведення, заслуговують не тільки на обговорення  у стінах університету, а й на опублікування у ЗМІ. Важливим також є те, що такі заходи дали можливість поспілкуватись із провідними спеціалістами сфери фінансів, здобути частинку їхнього досвіду.

По третє, участь в наукових семінарах зі страхування надала всім нам, учасникам, прекрасну можливість повправлятись в ораторському мистецтві. Повірте, не так вже й просто - легко й невимушено доносити свої думки до аудиторії,  «завойовувати» увагу слухачів. Це важка праця, в якій саме участь у публічних виступах є запорукою успіху.

І найголовніше - від імені усіх учасників хочу подякувати організатору даного заходу - старшому викладачу В.І.Веретнову та всім іншим викладачам кафедри страхування, які долучилися до проведення  наукових семінарів із соціального страхування та страхових послуг, за ту працю, ентузіазм та натхнення, які ви вкладаєте у наше становлення як майбутніх професіоналів.

Студентка 4 курсу, 2 групи, 6508,
Чернігевич Ольга