Вітчизняні страховики надають вакансії для студентів фінансово-економічного факультету24 Січня 2013р.

Часткова фахова зайнятість студентів на 4-5 курсі є одним із шляхів, який суттєво допомагає майбутнім випускникам опанувати основи спеціальності, швидко адаптуватись до умов бізнес-середовища та емоційно виснажливої розумової праці на фінансовому та страховому ринку. Перевагою роботи в режимі «півдня» є й те, що після отримання диплому студенти мають певний досвід, який суттєво спрощує пошук постійної роботи. Крім того, випускники фінансово-економічного факультету КНЕУ мають змогу визначитись із своїм подальшим професійними майбутнім ще під час навчання в Університеті.

Одним з учасників ринку, що активно співпрацює з Навчально-практичним центром страхового бізнесу є Страхова компанія «Аверс», яка надає вакансії студентам та місця для проходження переддипломної практики. Серед основних функціональних обов’язків молодих фахівців страхової справи - підготовка та оформлення договорів з різних видів добровільного та обов’язкового страхування, визначення страхових тарифів тощо. Самі студенти позитивно оцінюють практику, коли кафедра страхування КНЕУ та Навчально-практичний центр страхового бізнесу не просто декларують співпрацю із потенційними роботодавцями, а реально опікуються питаннями працевлаштування випускників, надають знання, яких дійсно потребує сучасний ринок.

Зі свого боку, кафедра страхування КНЕУ та Навчально-практичний центр страхового бізнесу висловлюють щиру подяку Страховій компанії «Аверс» та особисто Генеральному директору Компанії Голдіну Сергію Олександровичу за надані вакансії для студентів КНЕУ. Програми працевлаштування реалізуються у тісній співпраці із Студентською академічною радою фінансово-економічного факультету, кафедра страхування КНЕУ та Навчально-практичний центр страхового бізнесу також вдячні Голові Ради Євгенії Божко та члену Ради Антону Гуріну за активну участь у роботі кафедри страхування.

За додатковою інформацією щодо програм працевлаштування студентів можна звертатись до Навчально-практичного центру страхового бізнесу за телефоном (044) 501 9374, електронна пошта insur@i.ua, а також до Студентської академічної ради. Контактні особи – Євгенія Божко, (095) 558 0098, evgenia_bozhko@mail.ru, Антон Гурін, (093) 624 2662, 7hurin@gmail.com.

Довідково.Приватне акціонерне товариство «Страхова компанія «Аверс» засноване 11 жовтня 2007 року. Товариство має відповідні ліцензії на проведення страхової діяльності, у тому числі, по страхуванню транспортних засобів, майна та від нещасних випадків. Основним напрямком діяльності «Страхової компанії «Аверс» є страхування майнових ризиків - страхування будинків, приміщень, обладнання, товарів, транспортних засобів.