Результати 80-ї наукової студентської конференції зі страхування22 Квітня 2013р.

10 квітня 2013 року в рамках 80-ї загальноуніверситетської наукової студентської конференції «Соціально-економічні перспективи України у XXI столітті» відбулось засідання секції страхування. На засіданні із доповідями виступили понад 30 студентів фінансово-економічного факультету.
Традиційним учасником та спонсором засідання секції страхування виступила Страхова компанія «УНІКА». Під час свого виступу Директор Департаменту по роботі з персоналом Страхової компанії «УНІКА» Наталія БОНДАР підтвердила зацікавленість у співпраці із кафедрою страхування КНЕУ, насамперед у галузі підготовки майбутніх фахівців страхової справи, їх стажування та працевлаштування.
Одним з таких прикладів співробітництва Страхової компанії «УНІКА» та кафедри страхування КНЕУ є щорічні наукові конференції, де страховики можуть познайомитись із найбільш активними представниками студентської спільноти. Так, цього року, за результатами засідання секції страхування Страховою компаніє «УНІКА» було відібрано трьох учасників – Добиш Юлію, Качмарчик Яну та Юхту Олексія. Цих студентів запрошено на екскурсію до головного офісу Компанії, на якій студентів буде ознайомлено із ключовими бізнес-процесами одного з найбільш потужних вітчизняних страховиків.
Серед позитивних результатів співробітництва Наталія БОНДАР відзначила також працевлаштування Артема Гриценка, який з серпня 2012 року працює на посаді експерта зі страхування відділення №1 Компанії у Києві. Сама Наталія так прокоментувала цю подію: «Перше знайомство з Артемом у нас відбулось ще в квітні минулого року, саме на науковій студентській конференції, тому, у серпні 2012 року ми не вагаючись прийняли Артема у колектив Компанії, адже на 100% були впевнені у його можливостях», - каже Директор Департаменту по роботі з персоналом Страхової компанії «УНІКА».
Зі свого боку, колектив кафедри страхування КНЕУ та Навчально-практичного центру кафедри страхування КНЕУ висловлює подяку Страховій компанії «УНІКА» за участь у Науковій студентській конференції та надані цінні призи студентам, котрі представили кращі доповіді.Зі свого боку, колектив кафедри страхування КНЕУ та Навчально-практичного центру кафедри страхування КНЕУ висловлює подяку Страховій компанії «УНІКА» за участь у Науковій студентській конференції та надані цінні призи студентам, котрі представили кращі доповіді.

Зі списком учасників засідання секції страхування 80-ї загальноуніверситетської наукової студентської конференції «Соціально-економічні перспективи України у XXI столітті», та презентаціями учасників, можна ознайомитись тут.