Під час літніх канікул студенти ФЕФу стажуватимуться у Страховій групі «PZU Україна»10 Травня 2013р.

26 квітня 2013 року Навчально-практичним центром страхового бізнесу та Страховою групою «PZU Україна» було презентовано проект організації стажування студентів фінансово-економічного факультету на час літніх канікул 2013 року. Проект покликаний допомогти студентам ФЕФу із вибором майбутньої спеціальності, сприяти оволодінню практичними знаннями та навичками, необхідними при подальшому працевлаштуванні.

За додатковою інформацією звертайтесь до Департаменту управління персоналом Страхової групи «PZU Україна», (044) 581 3206, avolynets@pzu.com.ua, контактні особи – Волинець Алла, Гетьман Ольга. З умовами участі у проекті можна ознайомитись тут.